Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download
Wprowadzona na rynek w 2012 roku marka XX.Y wynikła bezpośrednio z potrzeby połączenia wyglądu słuchawek ze stylem ubierania się. W momencie powstawania XX.Y żaden producent nie oferował takiego rozwiązania. Dostępne zestawy okraszone były typowo audiofilskim wzornictwem i jedynie słuchawki dla graczy odbiegały nieznaczne od tej rutyny. Właśnie dlatego postanowiliśmy to zmienić!

Już pierwsze modele Dynamic 10 i 3D ART 10 wprowadziły w branży nie lada zamieszanie. W kwestii wyglądu udało nam się przełamać wszelkie zasady i wytyczyć nowe trendy, które szybko podchwycili inni. Oryginalne XX.Y było jednak tylko jedno i to nam w ciągu trzech lat zaufało ponad 200 tysięcy użytkowników. W tym czasie rozwinęliśmy ofertę do kilkudziesięciu modeli słuchawek, a także weszliśmy z przytupem na terytorium przenośnego sprzętu audio, gdzie króluje nasza Bazooka oraz Bazooka Twist.

Odwiedź stronę
http://xxy.eu/