Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

IFA 2016

Z początkiem września 2016 roku odbyły się kolejne targi IFA w Berlinie, na których nie mogło nas zabraknąć. Na naszym stoisku pokazaliśmy przede wszystkim szeroką gamę produktów marki XX.Y, wśród których prym wiodły przenośne systemy audio - Bazooka, Bullet i Booster. Te efektownie prezentujące się głośniki Bluetooth przyciągały zwiedzających z całego świata. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się słuchawki do pływania o wszystko mówiącej nazwie "H2O". Dla podkreślenia ich funkcjonalności umieściliśmy je w akwarium, w którym czuły się dosłownie jak ryba w wodzie.  Rok 2016  to także okazja do zaprezentowania naszej nowej marki - iMove, pod którą oferujemy sportowe akcesoria do smartfonów, w tym słuchawki do biegania - SH01.

Oczywiście Arkas to od zawsze mocowania do telewizorów i bez nich nie moglibyśmy przyjechać do stolicy Niemiec. Nie mogliśmy przegapić okazji by zaprezentować światu naramienny uchwyt do 100-calowych odbiorników - LPA 2100T. Ten nowy model zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wybrednego klienta.

IFA 2015