Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Firma Arkas Sp. z o.o. istnieje od 2001 roku, zbudowana na bazie ponad 20-letniego doświadczenia w handlu artykułami gospodarstwa domowego. Początkowo spółka zajmowała się głównie produkcją i dystrybucją uchwytów do telewizorów, aczkolwiek szybko rozszerzyła swoją ofertę o kable audio-wideo, a następnie akcesoria fotograficzne takie jak torby, plecaki i statywy. Wkrótce do portfolio produktów dołączyły akcesoria samochodowe w tym m.in. transmitery FM.

Dziś wiemy, że podstawą zarówno zadowolenia klientów, jak i sukcesów firmy są produkty nowoczesne, innowacyjne, bazujące na najnowszej technologii, oferujące ciekawe i praktyczne rozwiązania funkcjonalne; a równocześnie odznaczające się oryginalnym i estetycznym wzornictwem.

W styczniu 2012 roku powołaliśmy do życia XX.Y - markę designerskich słuchawek i tabletów, która w krótkim czasie osiągnęła ogromny sukces zdobywając stabilną pozycję na rynku sprzętu audio. W naszym portfelu marek znajduje się także Xenic, pod logiem której sprzedajemy m.in. nowoczesne tunery telewizyjne i tzw. tv boxy oparte o system operacyjny Android, dzięki którem telewizor zyskuje pełną funkcjonalność smart tv.