Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Niedługo po tym jak dumnie wkroczyliśmy w branżę uchwytów do telewizorów podjęliśmy kolejne wyzwanie. Tym razem chcieliśmy zaznaczyć swoją obecność w kategorii akcesoriów fotograficznych. Korzystając z dużej popularności aparatów kompaktowych wprowadziliśmy pierwsze modele etui o atrakcyjnym i wyróżniającym się wzornictwie. Po pierwszych sukcesach rozbudowaliśmy swoje portfolio o torby na super-zoomy oraz lustrzanki, w międzyczasie prezentując także rozwiązania dla zapalonych amatorów – statywy oraz plecaki.

Dziś Arkas Sp. z o.o. to marka kojarzona z wysokiej jakości akcesoriami fotograficznymi gwarantującymi w swojej klasie cenowej zaskakująco dobrą funkcjonalność. Jednocześnie wciąż poszukujemy nowatorskich rozwiązań, które z odwagą prezentujemy na rynku. Dowodem na to jest m.in. seria toreb „Be Photo Ready”.