Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download

Tradycyjnie już w pierwszych dniach września w Berlinie odbędą się największe w Europie i jedne z największych na świecie targi elektroniki konsumenckiej. Innowacyjność firmy Arkas Sp. z o.o. nie pozostaje w konflikcie z kultywowaniem tradycji, zgodnie z którą zaznaczamy swoją obecność w świecie nowoczesnych gadżetów i praktycznych rozwiązań audio-wideo. To oznacza, że i w tym roku na targach IFA przedstawimy bogatą ofertę produktów niezbędnych w życiu każdego człowieka. Znaleźć nas będzie można w hali 7.2C na stoisku nr 105.

W pierwszej kolejności poprzez prezentację odświeżonej oferty uchwytów ściennych i biurkowych podkreślimy naszą wiodącą pozycję jako producenta mocowań telewizorów i monitorów. Osobiście będzie można przekonać się dlaczego klienci od lat ufają właśnie nam, a bezpieczeństwo swoich odbiorników powierzają naszym produktom.

Pod marką HQCable, którą po raz pierwszy pokażemy na targach IFA, kontynuujemy naszą wieloletnią działalność w dziedzinie kabli HDMI i USB. Przedstawimy w związku z tym kilka rewolucyjnych rozwiązań będących odpowiedzią na „plusy ujemne” wprowadzonych lata temu standardów.

Wspomniane kable USB często służą do ładowania urządzeń, a ponieważ misją naszej firmy jest kompleksowe postrzeganie potrzeb użytkownika nie możemy pominąć ładowarek sieciowych i samochodowych, które znajdą się na naszym stoisku pod marką Xenic. Nie braknie produktów na licencji Qualcomm, co zapewnia ładowanie nawet o 40% szybsze niż standardowe.

Dla entuzjastów muzyki w domu i poza nim przygotowaliśmy kilka niespodzianek sygnowanych logo XX.Y. Jak zwykle nie zabraknie urządzeń bezprzewodowych, wodoszczelnych (w tym do pływania!), a przede wszystkim przenośnych.

A skoro już jesteśmy przy wychodzeniu z domu to nie sposób nie wspomnieć o aktywnym wypoczynku, na potrzeby którego stworzyliśmy markę iMOVE. Pod tą nazwą kryją się przeznaczone do smartfona opaski biodrowe i naramienne, torby rowerowe oraz wodoodporne etui, a dla lubiących biegać w rytm muzyki także słuchawki i adapter Bluetooth, dzięki któremu odbierzemy telefon od przyjaciela by pochwalić się, że właśnie spalamy kalorie ;-)

My w Berlinie kalorie będziemy intensywnie spalać w dniach 1 – 6 września opowiadając o naszych produktach. Zapraszamy do współudziału J

Załoga Arkas Sp. z o.o.